TR
TR EN
Anasayfa Blister Kart Sıcak Yapıştırma Kart
SICAK YAPIŞTIRMA KART
Kanıtlanmış, çevre dostu, su bazlı HS9000 serisi termolakımız karta sürülmektedir. Ürün eklendikten sonra ısı ve basınç kullanılarak blister direkt olarak kartın bir yüzüne yapışmaktadır. Kullanıldıkları pazara göre değişmekle birlikte blisterler genellikle PET veya PVC’den imal edilmektedir.
Ambalajlama işlemini desteklemek üzere çok basitten tam otomasyonlu modellere çok çeşitli sıcak termolak yapıştırma makinaları mevcuttur. (Termolak yapıştırma makinalarına bakmak için buraya tıklayınız.)
 
Birçok durumda, blister kartlarda sorunlar çıktığında müşteriler kendi kaderleriyle başbaşa kalırlar. Örneğin, eğer kartlar ve blisterlar düzgün yapışmaz ve raftayken bir süre sonra birbirlerinden  ayrılırlarsa, kimse sorumluluğu almaz ve hep başkaları işaret edilir. Blister imalatçıları matbaayı, matbaa yapıştırma işlemini yapan kişiyi, o da başkasını, başkası da diğer başkasını suçlayarak devam eder. Bazı blister makina imalatçıları hatta feragatname yayınlayarak eğer blister ve kartlar iyi kalitede değilse  makinaların işlevlerine garanti vermezler.
Ecobliss’te asla böyle olumsuz bir deneyim yaşamazsınız! Biz satışa hazır hale gelmiş bir blister kartın matbaa baskısından ürünün dolumuna kadar geçirdiği bütün aşamaları tek bir çatı altında topluyoruz. Blisterları, blister makinalarını ve mükemmel blister kart yapmayı çok iyi biliyoruz. İmal edilen her parti blister kartlar ancak sıkı bir testten geçirildikten sonra diğer aşamaya geçer. Ecobliss blister kartlarının garantisini vermekte ve üretimlerini kolayca yapmaları için müşterilerine destek olmaktadır.
KAYIT OLUN
İletişim
Ecobliss Blister Products Ambalaj Sanayi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti Ferhatpaşa Mahallesi 48. Sokak No:5 34888 Ataşehir / İstanbul / Turkey
T: +90 216 366 2313
F: +90 216 366 2029
M: +90 532 250 2654
2017© Ecobliss. Tüm Hakları Saklıdır.