TR
TR EN
Anasayfa Hakkımızda Firmamız
FİRMAMIZ
Geliştirme, Gerçekleştirme, Uygulama
Tüm dünyada bütün endüstrilerde her büyüklükteki şirketlerin ambalaj süreçlerini Ecobliss ustalık ve başarıyla yürütmektedir. Kapsamlı servis desteğiyle, hem geleneksel hem de yenilikçi ambalaj projelerine Ecobliss entegre bir yaklaşım sağlar. Bunu biz üç-adımlı iş modeliyle yapıyoruz: Geliştirme, Gerçekleştirme ve Uygulama.
Herşey yerli yerinde
Her durum farklıdır ve onun için sizin spesifik gereksimleriniz Ecobliss için başlangıç noktasıdır. Eğer sadece ambalaj bileşenlerini talep ederseniz biz bunları sizin için Gerçekleştirebiliriz. Bizden ambalaj Geliştirmemizi mi istiyorsunuz? O zaman Ecobliss bununla ilgilenir ve ambalaj Geliştirmeden bileşenlerin ve ekipmanın Geliştirilmesine ve hatta kendi tesisinizde veya anlaşmalı dolumcunuzda tüm sürecin mükemmel bir şekilde Uygulanması için tam bir desteğe ihtiyacınız mı var? Öyleyse Ecobliss sizin yanınızda. Uzmanlığımız optimal bir entegre ambalaj çözümü ile sonuçlanacaktır. Ecobliss, blister ve göz alıcı yüksek görünürlü ambalaj için Akıllı Kaynağınız.
KAYIT OLUN
İletişim
Ecobliss Blister Products Ambalaj Sanayi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti Ferhatpaşa Mahallesi 48. Sokak No:5 34888 Ataşehir / İstanbul / Turkey
T: +90 216 366 2313
F: +90 216 366 2029
M: +90 532 250 2654
2017© Ecobliss. Tüm Hakları Saklıdır.