TR
TR EN
Anasayfa Blister Kart Soğuk Yapıştırma Kart
SOĞUK YAPIŞTIRMA KART
Ecobliss, Soğuk Yapıştırma Teknolojisinin Mucididir.
Soğuk yapıştırmada kullandığımız özel tutkal sayesinde hiç ısıya ihtiyaç duymadan sadece basınç uygulayarak yapıştırma işlemini gerçekleştirirsiniz. Böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız. Yapıştırma işleminde kullanılan makine kolaylıkla kullanılabilecek basit ve güvenilir bir makinedir. Manuel olduğu için elektrik kullanmanız gerekmez.  (Blister makinesini görmek için buraya tıklayınız.) Bu yapıştırma sisteminin en önemli avantajı, ambalajlama yapan personelin tehlikeli veya rahatsız edici herhangi bir radyasyon, ısı, koku veya gürültüye maruz kalmamasıdır. Ecobliss çevre dostu bir firmadır ve kullandığımız tutkal doğada yüzde yüz dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Tutkalımızın uygun saklama koşullarında, henüz yapıştırılmamış kartlar için 2 yıl, yapıştırıldıktan sonra da +2 yıl garantisi vardır. 
Soğuk yapıştırma sisteminde kartın ön ve arka yüzüne sürülen tutkal, kart katlandığında iki yüzü birbirine yapıştırarak blisterin iki kart arasında kalmasını sağlar. Tutkal sadece kendisiyle temas ettiğinde yapıştığı için blister karta yapışmaz. Böylece ambalaj açıldığında blister ve kart kolaylıkla birbirinden ayrılarak hem blisterin hem de kartonun geri dönüşümü sağlanır.
Soğuk yapıştırma sisteminde blister kart kalın ve tok durur, eğilip bükülmez. Ayrıca kartın ön ve arka yüzü aynı anda basıldığı için arka yüze baskı yapılması ekstra bir maliyet gerektirmez.
KAYIT OLUN
İletişim
Ecobliss Blister Products Ambalaj Sanayi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti Ferhatpaşa Mahallesi 48. Sokak No:5 34888 Ataşehir / İstanbul / Turkey
T: +90 216 366 2313
F: +90 216 366 2029
M: +90 532 250 2654
2017© Ecobliss. Tüm Hakları Saklıdır.