TR
TR EN
Anasayfa Sektörler
SEKTÖRLER
Elektronik, Gıda, Otomotiv, Oyuncak, Sağlık, Kozmetik vb. pek çok sektörde pazarlama çok büyük önem taşır. Ürününüzün kalitesine, içeriğine güven duymanız yetmez. Bu güveni tüketiciye de yansıtabilmeniz için ürününüzü nasıl sunduğunuz belirleyicidir. Bugünün tüketim dünyasında ürününüzün mağaza rafında fark edilebilmesi ya da es geçilmesi için geçen süre sadece birkaç saniyedir. Blister kartların avantajı hem ürünü görünebilir kılması hem de kartın üzerinde reklamınızı yapabileceğiniz bir baskı alanının olmasıdır. Sektörünüz ne olursa olsun ürününüz için en iyi pazarlama yolu blister ambalajdır. Ecobliss, ürününüze uygun olabilecek en iyi ambalajı bulmanız için size yardımcı olmayı teklif ediyor.
Ofis ve Kırtasiye
Blister ambalaj kırtasiye ürünlerinin görünürlüğünü sağladığı için ilk elden bir görsel etki yaratır. Ama dilerseniz sadece görsel etkiyle yetinmeyerek tüketicinin blisterin içindeki ürüne dokunmasını ve hissetmesini sağlayabilir, rakipleriniz karşısında fark yaratabilirsiniz. Pek çok sektör gibi kırtasiye sektöründe de bazı trendler gelip geçicidir. Yıllardan beri bir çok sektörde değişmeyen, hatta daha da önem kazanan trend ise çevreciliktir. Eğer çevre-dostu ve geri dönüşümlü malzemelerden yapılmış kırtasiye ürünleri satıyorsanız onları çevre dostu bir blister ambalajla satışa sunarak ürünlerinizin bu özelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. 
DEVAMINI OKU
Elektrik - Elektronik
Ürünleriniz ister dijital medya, tıraş makineleri, ampüller, mobil telefonlar veya aksesuarları, oyunlar olsun isterse herhangi bir tüketici elektroniği ürünü olsun farketmez, doğru ambalajlama ürününüzün rafta dikkat çekmesine yardımcı olabilir.
Rekabetten sıyrılmanız için, iyi dizayn edilmiş bir blister veya şeffaf ambalaj,  ürününüzü ve markanızı görünür yapmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hijyen ve güvenlik gibi ihtiyaçlarınıza da cevap verecektir.
DEVAMINI OKU
Kişisel Bakım & Kozmetik
Kozmetik mağazasında gezinirken ne görüyorsunuz? Birçok farklı kozmetik ve bakım ürünleri. Hepsi çok iyi görünürlükte ve paketlerde. Kozmetik dünyası, mağazalarda güzellik ile ilgili sorunların, vaatlerin, cezbedici sözlerin atmosferinde yaşıyor.

Stratejik yaklaşım
Markalı kozmetik ürünler için blister ambalaj tasarımı, stratejik bir yaklaşım gerektirir. İlk yapılması gereken rakip ürünlerin çeşitliliğine karşı sizin ürününüzün nasıl konumlandırılması gerektiğini tespit etmektir. Ürününüz için raf sunumunda dikkat edeceğiniz nokta sadece göz çekiciliği olmamalı. Herşeyden once ürününüz inandırıcı olmalı ve tüketici de ürüne dokunma isteğini hissettirmelisiniz.
Ecobliss, tasarım ve üretimiyle blister ambalaj çözümünde, kozmetik ürünlerinizin satışını arttırır ve markanızı daha yüksek bir seviyeye taşır. 
DEVAMINI OKU
İlaç & Medikal
DEVAMINI OKU
Otomotiv
Satışa sunulan bütün ürünler gibi, ürettiğiniz otomobil parçalarının rekabete dayanabilmesi azami önemdedir. Buji, cam sileceği, araç kokusu veya herhangi başka bir ürünü satıyor olun hiç farketmez. Ürününüz öyle bir şekilde sergilenmelidir ki, kendisini alışveriş sepetine davet ettirebilsin!
Avantajlar
İyi tasarlanmış bir blister kart veya bir şeffaf ambalaj, ürününüzü ve markanızı kesinlikle rakipleri karşısında öne çıkartır. Böyle bir ambalaj aynı zamanda ürününüzün güvenliği gibi diğer talepleri de karşılar. 
 
DEVAMINI OKU
Hırdavat
DEVAMINI OKU
Gıda
Blister ambalajın kullanıldığı önemli sektörlerden biri de gıda sektörüdür. Blisterler sadece ürünü iyi göstermekle kalmaz ayrıca nakliye esnasında oluşabilecek hasarlardan da korur. Üstelik blisterler cam veya metalden daha hafiftirler ve ürün koruma özellikleri iyidir. Göreceli olarak daha ucuz ürünlerde bile blister ambalaj kullanmak daha az maliyetlidir. Blister ambalaj istenilen hijyeni sağlamak için de elverişlidir. Satışa sunacağınız ürünü mağaza raflarında daha göze çarpıcı hale getirmek istediğinizde blister kart iyi bir alternatiftir. 
DEVAMINI OKU
Oyuncak
Tüketicilerin çoğu ne satın alacağına dair hiçbir fikri olmadan bir hediye almak için oyuncak dükkanına gider. Neyi satın alacağına ise rafları dolaşırken gördüklerine göre karar verir. Bu nedenle ürününüzün görünebilir olması, sunumunun yapıldığı ambalajın ilgi çekici olması önemlidir. İşin aslı sizin ürününüzü raflardaki diğer ürünlerden ayıracak olan şey sahip olduğu ambalajdır! 
DEVAMINI OKU
Bijuteri & Tuhafiye
DEVAMINI OKU
Temizlik
DEVAMINI OKU
Altın Paketleme, Gram Altın ambalajı
Gram altın, 0,5gr , 1 gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 100gr altın ambalajı için baskılı pvc, makinesi ve kalıpları ile komple üretim sistemini kurmaktayız. 
DEVAMINI OKU
KAYIT OLUN
İletişim
Ecobliss Blister Products Ambalaj Sanayi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti Ferhatpaşa Mahallesi 48. Sokak No:5 34888 Ataşehir / İstanbul / Turkey
T: +90 216 366 2313
F: +90 216 366 2029
M: +90 532 250 2654
2017© Ecobliss. Tüm Hakları Saklıdır.